אמהות ממליצות:

שמי ענת ואני אמא טרייה לדניאל. במשך 5 חודשים הנקתי את דניאל, כאשר התחלתי להשתמש במד ההנקה מאז היותה בת 3 שבועות. היום, מניסיוני האישי, ואחרי שדיברתי עם חברות אימהות שלא השתמשו במכשיר, אני יכולה לומר בוודאות, ש-Milksense הוא מוצר חובה לכל אמא שמניקה! אני השתמשתי במכשיר כמעט בכל הנקה במהלך היום, מדי יום. תמיד ידעתי כמה חלב יש לי להציע לדניאל בכל שד, מאיפה כדאי להניק אותה והכי חשוב בסופו של דבר – כמה היא אכלה. בתור אימהות חדשות אנחנו מתפתות לרכוש כל מוצר שיכול להקל על חיינו אפילו במעט, שמרגיע אותנו וכמובן ששומר על התינוק שלנו. כל כך הרבה פעמים אמרתי לעצמי לגבי כל מיני מוצרים שקניתי שזה מיותר וממש לא הכרחי, אבל במקרה של Milksense, זה ממש לא המצב. אני מאושרת שהמכשיר הזה קיים, הוא הרגיע אותי מפני הדאגה העיקרית שלנו כלפי התינוקות שלנו וזה האוכל. ילד שבע הוא ילד רגוע, מה שיכול להשפיע מאוד על החוויה הראשונית שלך בתור אמא טרייה. אין לי ספק שגם בילדים הבאים שלי אני אשתמש במכשיר ובלב שלם אני ממליצה לכל אמא בעולם שמניקה את התינוק שלה לרכוש את המכשיר הזה.

ענת

אני ממליצה בחום על מד ההנקה, גם בילד שני המכשיר מסייע לשקט הנפשי שלך, לשלווה שלך, להתנהלות בבית ולהבנה שלא כל בכי פירושו רעב.... לטעמי יש לו מספר יתרונות מרכזיים:
1. זהו הקלף המנצח נגד הסבתא / החמה שאומרת "הילד רעב, הוא לא יונק מספיק"
2. זה מסייע לך לצאת רגועה מהבית, את מניקה ומודדת לפני היציאה ואז יודעת לתזמן בדיוק את ההנקה הבאה.
3. המכשיר מסייע לייצר שגרת הנקה מסודרת, עם הפרשי שעות קבועים בין הארוחות. את נהנית מכל העולמות, גם מההנקה וגם מהנוחות שבידיעה כמה תינוקך אכל.
רוני

MilkSense הוא אחד הדברים המדהימים שנתקלתי בחיים.
ההנקה הפכה להיות בשבילי חוויתית ונעימה.
זה הפך אותי לאמא רגועה ושלווה יותר.
אסנת לוי

אני אמא לתאומים והשימוש במכשיר היה מדהים בשבילי. אלו הילדים הראשונים שלי ותמיד היתה נשאלת השאלה :"הילדים אכלו מספיק? אולי הם רעבים?" אבל עם המכשיר לא היה לי צל של ספק כי ידעתי בדיוק כמה הילדים אוכלים ויכולתי להגיד בלב שלם לכל הדודות הפולניות שהילדים לא בוכים כי הם רעבים. המכשיר נתן לי בטחון בתחילת הדרך להרגיש את הילדים, להכיר אותם ואת צרכיהם וכך להבין אותם הכי טוב שאפשר. ומה צריך יותר מזה??? זאת המתנה הכי טובה שקיבלתי להורות.
מורן

כשהתחלתי להשתמש במכשיר, בדיוק הייתי בטיפת חלב שם אמרו לי כי התינוק שלי לא עולה מספיק במשקל, כך שהמכשיר נתן לי אינדיקציה טובה מאוד מתי הוא אכל מספיק ומתי הוא צריך תוספת או האכלה מוקדמת יותר. אופן השימוש מאוד נוח וקל.
יפעתdeveloped by SysLogics